Публічна інформація

ДО УВАГИ ДІТЕЙ ТА ЇХ БАТЬКІВ !

Якщо ви потрапили в скрутні життєві обставини, до ваших послуг  Громадська  організація „ЛА Страда -Україна“, яка  забезпечує діяльність Національної дитячої гарячої лінії,  надає консультації  в телефонному та онлайн-режимах в будні дні з 12.00 до 20.00:

короткий номер 116 111 (безкоштовно з мобільних телефонів).

0800 500 225 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

Пирятинський центр надання соціальних послуг Пирятинської міської ради

Поштова адреса: 37000, Полтавська область, Лубенський район, м.Пирятин, вул.Соборна, 19

Телефон: (+3805358) 3-26-54

Сторінка організації у мережі Facebook: https://www.facebook.com/groups/pircnsp

Керівник: Зайченко Сергій Олександрович

• Додаткова сесія ЗНО цьогоріч набуває особливо важливого значення. Саме тому дається більше часу та можливостей зареєструватися на неї – додатковий період реєстрації триває з 25 травня до 9 червня. Більш докладно можна прочитати на сайті МОН та в наказі УЦОЯО.

• Стали відомі також дати пробного ЗНО – воно відбудеться 15 та 17 червня. Про це також йдеться у відповідному наказі УЦОЯО. Про те, що із собою взяти на пробне тестування та які там будуть заходи безпеки, можна прочитати також на сайті МОН. Важливо додати, що на сайті УЦОЯО також є тестові завдання та відеоінструкції – практично повна імітація процесу пробного тестування, тільки онлайн. Якщо ваші учні не реєструвались на пробне ЗНО або з якихось причин не хочуть проходити його очно – дуже радимо показати їм матеріали за посиланням.