Педагогічний колектив

Теплівська ЗШ І-ІІІ ст. – це колектив творчих педагогів, які постійно працюють над упровадженням новітніх педтехнологій. Учителі завжди в пошуку: як зробити школу другою домівкою для дітей, як зацікавити їх нелегкою працею навчання.

Теплівська школа –це навчальний заклад, що забезпечує оптимальні умови для розумового, морального, фізичного та естетичного розвитку дітей.
Один із шляхів формування в учнів інтересу до оволодіння знаннями вчителі  вбачають у налагодженні тісного співробітництва між учителем та учнем. Педагоги  здатні захопити своїх вихованців, повести їх за собою, зробити співавторами уроку, а значить у майбутньому – творцями свого життя.

Педагогічний склад школи працює над :

- формуванням внутрішньої вмотивованості дитини до саморозвитку ;

- створеннням умов для максимального розвитку якостей школяра відповідно до його потенційних можливостей через особистісно зорієнтоване навчання ;

- виробленням в учнів уміння навчатися в проодовж життя , досягаючи найвижчого рівня продуктивності .

До послуг учнів школи – світлі та просторі класні кімнати, спортивний зал, їдальня, комп’ютерний клас.
Завітайте до нас – Вас зустрінуть теплом сердець, щирою посмішкою, поділяться набутим досвідом.

Директор - Усенко Алла Михайлівна

Заступник директора - Гарбуз Тетяна Олексіївна