Правила поведінки здобувача освіти

Правила поведінки здобувачів освіти.

1.    Здобувачі освіти приходять у школу за 15 хвилин до початку занять за розкладом.

2.    Забороняється приносити в освітній заклад та на його територію з будь-якою метою і використовувати будь-яким способом холодну зброю, вибухові або вогнебезпечні предмети і речовини; спиртні напої, наркотики, інші одурманюючі речовини та отрути, газові балончики, будь-які не потрібні для занять речі.

3.    Здобувач освіти приносить у навчальний заклад необхідні навчальні приладдя, книги, зошити, щоденник. Повинен дбайливо ставитися до підручників та зошитів. Приходить до закладу освіти з підготовленими домашніми завданнями з предметів згідно з розкладом уроків.

4.    Не дозволяється без дозволу педагогів йти із закладу освіти і з її території в урочний час. У разі пропуску учбових занять здобувачі освіти повинні пред’явити класному керівникові довідку від лікаря або записку від батьків (або особи, яка їх заміняє) про причину відсутності на заняттях. Пропускати уроки без поважних причин забороняється (це стосується занять і під час дистанційного навчання) школи.

5.           Усі здобувачі освіти зобов’язані берегти шкільне майно, зелені насадження на території школи, бережливо поводитися зі своїми речами та речами товаришів.

6.    Здобувачі освіти зобов’язані дбайливо ставитися до роботи технічного персоналу школи, зберігати чистоту й порядок у туалетних кімнатах, коридорах, виконувати санітарно-гігієнічні правила.

7.    У разі пошкодження майна закладу освіти батьки учня зобов’язані відшкодувати матеріальні збитки.

8 . Суворо забороняється тютюнопаління, вживання алкогольних напоїв та нецензурних висловів на території навчального закладу

9.   Освітній заклад не несе відповідальності за стан і зберігання особистих речей учнів та їхніх коштів

10.  Дані правила є обов’язковими для виконання всіма здобувачами освіти .